Regulujemy Trójkę

Po anulowaniu ostatniego głosowania na przebój wg słuchaczy pewnej polskiej stacji radiowej, władze postanowiły pójść po rozum do głowy – i jednocześnie odnaleźć resztki sumienia.


Oto, co tam znaleziono:

ZOBACZ ZAWARTOŚĆ

ERROR 404

File not found

Nie zgadzamy się na cenzurę w mediach publicznych, polegającą na unieważnianiu wyników głosowania do listy przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia, w której zwyciężył utwór krytykujący jednego z krajowych polityków. Uważamy, że misją mediów publicznych powinno kierować dobro oraz zdanie obywateli i narodu, z poszanowaniem opinii mniejszości, a nie interes partyjny czy polityczny. Powinno to dotyczyć zwłaszcza kultury, która z założenia jest wolna i pluralistyczna. To właśnie swoboda wyrażania swych myśli i uczuć poprzez sztukę jest jednym z gwarantów kształtowania się wyedukowanego społeczeństwa obywatelskiego, solidarnego i – przede wszystkim spełnionego, czyli zarazem szczęśliwego. Mówimy STOP manipulacjom, zwłaszcza w tych mediach, których zadaniem jest spełnianie tzw. misji publicznej. Publicznej, a nie partyjnej czy wodzowskiej. #RegulujemyTrójkę #ErrorPR3

PS Jeżeli popierasz te słowa (a zwłaszcza gdy jednocześnie jesteś artystą lub dziennikarzem), zezwalam na skopiowanie powyższej grafiki, haseł (hashtagów) i treści przesłania oraz wklejanie ich na swoją stronę internetową lub profil w mediach społecznościowych.

Jak się podobał wpis? Kliknij na gwiazdkę, by ocenić!

Średnia ocen: 0 / 5. Łącznie oddanych głosów: 0

Ten wpis jeszcze nie ma oceny. Możesz być pierwszy!

By być na bieżąco z moimi wpisami, możesz mnie zaobserwować na poniższych social media. Dzięki z góry za wszelkie lajki, suby i followsy!

Rozumiem, że tekst był słaby… Co mógłbym poprawić?

Twoje propozycje/uwagi:

Skomentuj ten wpis za pomocą fejsbukowego konta!
Udostępnij poprzez:

Zobacz także:

Comments are closed.